Služby

Poradenstvo

Náš vyškolený personál je vám ochotný kedykoľvek pomôcť a odborne poradiť. Zabezpečíme pomoc pri výpočtoch spotreby materiálov a vypočítame cenovú kalkuláciu na dané materiály. V prípade potreby zabezpečíme odborné technické poradenstvo prostredníctvom technických poradcov našich dodávateľov priamo u vás na stavbe. V prípade, že nemáte realizačnú firmu obráťte sa na nás, v našej databáze máme veľké množstvo realizačných firiem, ktoré vám vieme odporučiť.

Doprava tovaru

Zabezpečíme dopravu tovaru v dohodnutom čase priamo na stavbu pomocou vlastných dopravných prostriedkov alebo externými firmami (našich dodávateľov).

Disponujeme nasledovným vozovým parkom:

  • DAF s hydraulickou rukou, nosnosť 9 t
  • Avia (Daewoo) valník / sklopka, nosnosť 5 t
  • Man sklopka, nosnosť 11 t
  • GAZelle sklopka / valník, nosnosť 1,2 t

Nakládka tovaru, rezanie materiálu a parkovacie plochy

Zakúpený tovar vám pomôžeme šetrne naložiť do vášho auta ručne alebo pomocou VZV. Hutný materiál vám vieme narezať podľa vašich požiadaviek na elektrickej brúske alebo nožnici. K dispozícii máme bezplatné parkovacie a nakladacie plochy pre osobné a nákladné autá.

Tovar skladom

Široký sortiment materiálov od základov až po strechu skladom ihneď k odberu.

Záručný a pozáručný servis

Dlhodobá pôsobnosť našej firmy na trhu vám dáva záruku, že v prípade riešenia problémov a reklamácií tu sme a aj budeme pre vás ochotný pomôcť vyriešiť váš problém.

3D Vizualizácie

Vyškolení pracovníci s dlhoročnými pracovnými skúsenosťami vám pomocou profesionálneho grafického CAD programu nakreslia vašu vysnívanú budúcu kúpeľňu prípadne interiér.

Fasádne a Interiérové Miešacie Centrum

Disponujeme vlastným strojom na miešanie fasádnych farieb a omietok. V prípade potreby vám vyhotovíme vizuál vašej fasády.

Taktiež disponujeme vlastným strojom na miešanie interiérových farieb rôzneho druhu klasických, oteru vzdorných, vodou umývateľných namiešame odtiene rôznych druhov podľa NCS vzorkovníka (1950 druhov farieb) resp. RAL vzorkovníka (185).

Platby kartou

V našich predajniach je možné platiť elektronickými platobnými kartami: VISA, VISA Electron, Eurocard/MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic.

Quattro

Jednoduchý nákup na splátky.

Sphere

Univerzálny vernostný program - zľavy pre držiteľov kariet.

Logo Sphere modré