Stavebno - montážna firma Grenstave vznikla a pôsobí v regióne Liptova od roku 1990. V roku 1994 sa vedenie firmy rozhodlo otvoriť divíziu predaja stavebných materiálov a to otvorením strediska stavebnín.

Neskôr bola divízia predaja stavebných materiálov firmy Grenstave, s.r.o. oddelená od stavebnej výroby a od svojho počiatku až do dnes sa hlavne zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj stavebných materiálov pre bytovú a nebytovú výstavbu, čím sa prepracovala medzi najväčších predajcov v regióne. Okrem predaja stavebných materiálov, zabezpečujeme predaj širokého sortimentu stavebnej a zámočníckej ocele, vodoinštalačného, kúrenárskeho materiálu, sanity, obkladov, dlažieb, plávajúcich podláh, dverí a prvkov záhradnej architektúry.

Stali sme sa členom celoslovensky pôsobiaceho nákupcu stavebných materiálov ASAS, a.s., aby sme zabezpečili ešte komplexnejší sortiment tovaru a výhodnejšie ceny pre vás - našich zákazníkov.

V našich strediskách sa na vás teší vyškolený personál s dlhoročnou odbornou praxou, ktorý je vám ochotný kedykoľvek odborne poradiť.

Tešíme sa na vašu návštevu.