Služby

Poradenstvo

Náš vyškolený personál je vám ochotný kedykoľvek pomôcť a odborne poradiť. Zabezpečíme pomoc pri výpočtoch spotreby materiálov a vypočítame cenovú kalkuláciu na dané materiály. V prípade potreby zabezpečíme odborné technické poradenstvo prostredníctvom technických poradcov našich dodávateľov priamo u vás na stavbe. V prípade, že nemáte realizačnú firmu obráťte sa na nás, v našej databáze máme veľké množstvo realizačných firiem, ktoré vám vieme odporučiť.

Doprava tovaru

Zabezpečíme dopravu tovaru v dohodnutom čase priamo na stavbu pomocou vlastných dopravných prostriedkov alebo externými firmami (našich dodávateľov).

Disponujeme nasledovným vozovým parkom:

  • Iveco s hydraulickou rukou, nosnosť 9 t
  • Avia valník / sklopka, nosnosť 5 t
  • Avia valník, nosnosť 3 t
  • Man sklopka, nosnosť 11 t
  • Avia sklopka, nosnosť 3 t
  • Tata sklopka / valník, nosnosť 1 t
  • Iveco Dialy, nosnosť 3,5 t

Nakládka tovaru, rezanie materiálu a parkovacie plochy

Zakúpený tovar vám pomôžeme šetrne naložiť do vášho auta ručne alebo pomocou VZV. Hutný materiál vám vieme narezať podľa vašich požiadaviek na elektrickej brúske alebo nožnici. K dispozícii máme bezplatné parkovacie a nakladacie plochy pre osobné a nákladné autá.

Tovar skladom

Široký sortiment materiálov od základov až po strechu skladom ihneď k odberu.

Záručný a pozáručný servis

Dlhodobá pôsobnosť našej firmy na trhu vám dáva záruku, že v prípade riešenia problémov a reklamácií tu sme a aj budeme pre vás ochotný pomôcť vyriešiť váš problém.

3D Vizualizácie

Vyškolení pracovníci s dlhoročnými pracovnými skúsenosťami vám pomocou profesionálneho grafického CAD programu nakreslia vašu vysnívanú budúcu kúpeľňu prípadne interiér.

Fasádne Miešacie Centrum

Disponujeme vlastným strojom na miešanie fasádnych farieb a omietok. V prípade potreby vám vyhotovíme vizuál vašej fasády.

Platby kartou

V našich predajniach je možné platiť elektronickými platobnými kartami: VISA, VISA Electron, Eurocard/MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic.

Quattro

Jednoduchý nákup na splátky.